Все компании  /  Вакансии компании НФПУ

Вакансии компании НФПУ

Клиент SuperJob с 28 февраля 2011 года
до 50 сотрудников
Профсоюзная организация
Метою створення і діяльності НФПУ є здійснення представництва і захист соціально-економічних прав трудящих та інтересів профспілок.
Основними завданнями НФПУ є розробка та сприяння впровадженню в життя профспілкової ідеології лейборизму, здійснення спільної, узгодженої профспілкової політики в Україні, координація колективних дій профспілок - членів НФПУ, спрямованих на захист законних прав та інтересів людей найманої праці, розробка та сприяння внесенню змін до законодавчих актів з питань соціального захисту людей найманої праці, розвиток зв'язків та співробітництва з іншими профспілками і громадськими організаціями, як в Україні, так і за її межами. Національний форум профспілок України регулярно розробляє поправки до законів України, які удосконалюють трудове законодавство. Так, зокрема, НФПУ розробив поправки до проекту Трудового кодексу України, який розглядатиме Верховна Рада України. Проводиться постійна робота...
Профсоюзная организация
Метою створення і діяльності НФПУ є здійснення представництва і захист соціально-економічних прав трудящих та інтересів профспілок.
Основними завданнями НФПУ є розробка та сприяння впровадженню в життя профспілкової ідеології лейборизму, здійснення спільної, узгодженої профспілкової політики в Україні, координація колективних дій профспілок - членів НФПУ, спрямованих на захист законних прав та інтересів людей найманої праці, розробка та сприяння внесенню змін до законодавчих актів з питань соціального захисту людей найманої праці, розвиток зв'язків та співробітництва з іншими профспілками і громадськими організаціями, як в Україні, так і за її межами. Національний форум профспілок України регулярно розробляє поправки до законів України, які удосконалюють трудове законодавство. Так, зокрема, НФПУ розробив поправки до проекту Трудового кодексу України, який розглядатиме Верховна Рада України. Проводиться постійна робота з Міністерством праці та соціальної політики щодо проведення жорсткого контролю за прозорим обігом коштів фондів соціального страхування. НФПУ бере активну участь у розробці Генеральної угоди між роботодавцями, урядом та працівниками, допомагає працівникам захистити себе, укладаючи колективні договори на підприємствах.
Національний форум профспілок України запровадив та здійснює низку програм соціального захисту членів профспілок:- Програму розбудови профспілкового житла «Трудове житло»- Програму моніторингу трудових конфліктів- Програму проведення юридичних консультацій з трудового права- Інститут «Трудовий інспектор»-

В настоящий момент у компании нет опубликованных вакансий.