Все компании  /  Вакансии компании Winner Imoprts Ukraine

Вакансии компании Winner Imoprts Ukraine

Клиент SuperJob с 2 ноября 2010 года
100-500 сотрудников
ТОВ "Віннер Імпортс Україна"
Однією з перших компаній, що почала працювати на українському автомобільному ринку як офіційний дистриб'ютор, була компанія Winner. Створена в 1992 році, вона змогла закарбувати в свідомості українських водіїв образ Ford як надійного і витривалого автомобіля.
Історія появи Віннер Форд в Україні досить своєрідна. Під час тенісного Уімблдонського турніру в 1991 році один з керівників Форду запропонував Івану Гинянському, власнику 13-ти дилерських фірм у Делавері і Пенсильванії під назвою Winner, відкрити ще одну на Україні. Гинянський відповів, що він, в принципі, не зацікавлений у придбанні ще однієї фірми, але перспектива допомогти Форду створити дилерську мережу в Україні прийшлась йому до душі. Натхненний цією ідеєю, Іван Гинянський вперше поїхав до України у 1992 році, незадовго після того, як республіка проголосила свою незалежність. Йому не знадобилось багато часу для того, щоб полюбити країну свого походження (його батьки...
ТОВ "Віннер Імпортс Україна"
Однією з перших компаній, що почала працювати на українському автомобільному ринку як офіційний дистриб'ютор, була компанія Winner. Створена в 1992 році, вона змогла закарбувати в свідомості українських водіїв образ Ford як надійного і витривалого автомобіля.
Історія появи Віннер Форд в Україні досить своєрідна. Під час тенісного Уімблдонського турніру в 1991 році один з керівників Форду запропонував Івану Гинянському, власнику 13-ти дилерських фірм у Делавері і Пенсильванії під назвою Winner, відкрити ще одну на Україні. Гинянський відповів, що він, в принципі, не зацікавлений у придбанні ще однієї фірми, але перспектива допомогти Форду створити дилерську мережу в Україні прийшлась йому до душі. Натхненний цією ідеєю, Іван Гинянський вперше поїхав до України у 1992 році, незадовго після того, як республіка проголосила свою незалежність. Йому не знадобилось багато часу для того, щоб полюбити країну свого походження (його батьки народилися на Україні і залишили її наприкінці 30-х років).

В кінці 1992 року компанія Віннер була призначена офіційним дистриб’ютором Ford Motor Co. в Україні.
За роки роботи компанії були відкриті численні дилерські пункти та сервісні центри у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Полтаві, Рівному, Севастополі, Харкові, Херсоні та Одесі. Тому в нашій країні Ford відомий як компанія з найкращим сервісом. І для цього є підстави, адже Winner – єдина автомобільна компанія, яка має на дистриб'юторському складі 7000 найменувань запчастин.
Надійність та витривалість нових автомобілів Ford є одною з найвищих в світі. Найкращим доказом цього є збільшення задекларованих компанією міжсервісних інтервалів.

У 1999 році у житті компанії Winner сталася значна подія. Концерн Ford придбав компанію Volvo Car Corporation, і Winner Imports Ukraine стала офіційним дистриб'ютором Volvo в Україні. Одразу по країні було сформовано дилерську мережу.
До того ж компанія Winner впровадила нові схеми роботи з клієнтами, однією з яких є продаж автомобілів Ford у кредит. Важливим фактором на користь вибору автомобілів з блакитним овалом на капоті є дворічна гарантія і високий рівень сервісу по Україні. Кожен з дилерів та сервісних центрів дотримується високих корпоративних стандартів, що в результаті дає гнучкий та делікатний підхід до клієнта. Сервіс автомобілів проводиться на сертифікованому високотехнологічному обладнанні та спеціальним інструментом, розробленим безпосередньо на Ford та Volvo. Але, найголовніше – це люди. Персонал сервісних центрів спеціально проходив навчання за кордоном і кожного року підвищує кваліфікацію на тренінгах, які проводять спеціалісти з заводів-виробників.

З 2004 року компанія представляє на Українському автомобільному ринку легендарні, спортивні автомобілі Porsche, елегантні Jaguar та всюдихідні Land Rover.
Ось чому на сьогодні компанія Winner дуже впевнено почуває себе на ринку. Адже для цього є всі підстави: суперсучасний модельний ряд, який охоплює сегменти від малого до люкс-класу, велика дилерська мережа по всій країні та бездоганна репутація брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche.

В настоящий момент у компании нет опубликованных вакансий.