Работаем из дома
23736521Обновлено 27 январяБыл(а) больше месяца назад

Добавить в избранное
Поделиться

Работа в Киеве / Резюме / Строительство, проектирование, недвижимость / Главный инженер проекта
43 года (родился 31 марта 1977), высшее образование, cостоит в браке
Киев
Гражданство: Украина
no-avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Показать контакты

Руководитель департамента по управлению недвижимостью, операционный директор, технический директор, главный инженер, руководитель проектов, консультант

полная занятость, не готов к командировкам
По договорённости

Опыт работы 27 лет

  • август 2013 – работает сейчас
  • 6 лет и 9 месяцев

  Заместитель директора по вопросам эксплуатации ТРЦ

  ПрАТ "Лекс Холдинг"

  Обязанности:

  ТИМЧАСОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОСАДИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇЇ ПРОЕКТУ З РЕКОНСТРУКЦІЇ. Додатково: Керівник технічної служби. Керівник проекту з комплексної реконструкції ТРЦ. Розробка штатної структури всього підприємства з фінансовими показниками. Розробка фінансового бізнес-плану ТРЦ. Фінансова та технічна частина (обслуговування ТРЦ штатними працівниками, обслуговування підрядними організаціями, …) Аналіз економічних та фінансових показників на кожному етапі реалізації проекту з реконструкції та будівництва (вентиляція, кондиціювання, опалення, водопостачання, монтаж інженерних систем та комунікацій, то що …..), та реконструкції окремих площ ТРЦ, під потреби майбутніх орендарів, корегування вартості та графіків робіт. Організація взаємодії структурних підрозділів підприємства (служба головного інженера, маркетинг, бухгалтерія, підрядні організації (на стадії реконструкції та будівництва)) з головним підрядником для реалізації проекту розвитку підприємства. Організація експлуатації та ремонту будівель та технологічного обладнання ТРЦ (холодильного обладнання, систем вентиляції та кондиціонування, ліфтового господарства, пожежного обладнання (сплінкерного та оповіщення про пожежу)). Обслуговування систем теплопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, обслуговування системи обладнання очищення води. Розробка, затвердження та контроль договорів з міськими постачальними організаціями (Київенерго, Київводоканал, Екологія), представниками контролюючих державних служб, підрядними організаціями та орендарями. Ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах.
  • июнь 2010 – июнь 2013
  • 3 года и 1 месяц

  Головний інженер з експлуатації, будівництва, реконструкції (капітальної, часткової) та ремонту

  ТОВ Інтерн

  Обязанности:

  Додатково: Керівник проектів (див. нижче) Впровадження нових технологій. Аналіз роботи всіх підрозділів Готелю, організація роботи технічної служби для безперебійної роботи підприємства (розробка плану оперативного реагування на нестандартні ситуації та аварії (вдень та вночі)). Організація взаємодії структурних підрозділів підприємства з технічною службою для реалізації проектів розвитку підприємства (реконструкція підприємства (див. нижче)). Аналіз економічних, фінансових показників на кожному етапі реалізації проектів з реконструкції окремих структур Готелю: СПА, ресторан, конф.зали (корегування вартості робіт та графіків роботи підрядних організацій). Організація експлуатації та ремонту будівель та технологічного обладнання Готелю (номерного фонду, службових приміщень, ресторану, конф.залу), технологічного обладнання, холодильного обладнання, систем вентиляції та кондиціонування, кухонного обладнання, ліфтового господарства, пожежного обладнання (сплінкерного та оповіщення про пожежу), котельного обладнання, дизельгенераторів. Обслуговування систем газопостачання, теплопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, обслуговування системи обладнання очищення води. Розробка, затвердження та контроль договорів з міськими постачальними організаціями (Київгаз, Київенерго, Київводоканал, Екологія), представниками контролюючих державних служб, підрядними організаціями та орендарями. Ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах. Додатково: - (Всі проекти закінчені вчасно). Ведення проекту впровадження системи диспетчеризації інженерного обладнання. Ведення проектів з реконструкції системи вентиляції та кондиціонування Готелю, з послідуючим об’єднанням системи вентиляції всього комплексу в одну систему. (під ключ) Ведення проекту з заміни старих ліфтів на нові.(під ключ) Ведення проекту з капітальної реконструкції СПА (замість прожект менеджера). (під ключ) Ведення проектів з реконструкції Мок-Ап (під ключ).
  • сентябрь 2009 – май 2010
  • 9 месяцев

  Головний Інженер з експлуатації, будівництва та ремонту

  ТОВ «АШАН Україна Гіпермаркет», м. Київ, Киев

  Обязанности:

  Ведення проектів з реконструкції, відкриття та експлуатації нових Гіпермаркетів «Ашан». (Тимчасова пропозиція посади, для реалізації проекту). Організація технічних служб на кожному із об’єктів. Забезпечення безперебійної роботи всіх інженерних мереж та комунікацій (враховуючи орендарів) Організація експлуатації та ремонт будівель, технологічного обладнання, складської техніки (штабелери та рокли), захисних ролетів та платформ, холодильного обладнання, систем вентиляції та кондиціонування. Обслуговування газопостачання, теплопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, обслуговування системи обладнання очищення води. Розробка, затвердження та контроль договорів з міськими постачальними організаціями (Київгаз, Київенерго, Київводоканал, Екологія), представниками контролюючих державних служб, підрядними організаціями та орендарями. Ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах.
  • декабрь 2006 – август 2009
  • 2 года и 9 месяцев

  Керівник служби експлуатації інженерних мереж та комунікацій (все підприємство та головний офіс)

  ДП «ТЕТРА ПАК УКРАЇНА», м. Київ, Киев

  Обязанности:

  Забезпечення безперебійної роботи всіх інженерних мереж та комунікацій. Організація експлуатації та ремонт будівлі та технологічного обладнання, холодильного обладнання, систем вентиляції та кондиціонування, кухонного обладнання, ліфтового господарства. Ведення проектів з реконструкції систем вентиляції та кондиціонування виробництва та головного офісу. Обслуговування газопостачання, теплопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, обслуговування системи обладнання очищення води. Розробка, затвердження та контроль договорів з міськими постачальними організаціями (Київгаз, Київенерго, Київводоканал, Екологія), представниками контролюючих державних служб та підрядними організаціями. Ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах.
  • май 2005 – ноябрь 2006
  • 1 год и 7 месяцев

  Керівник Департаменту (служби експлуатації (Бізнес-центрів)

  ЗАТ «ІНКОМ» - «Інформаційні комп’ютерні системи», м. Київ., Киев

  Обязанности:

  Відділ ремонту та експлуатації; Господарчий відділ (організація клінінгових послуг). Відділ забезпечення (офісні меблі, матеріальна база та комплектуючі для ремонту). Склади (організація та переміщення) Розробка та затвердження договорів з підрядними організаціями та міськими постачальними організаціями (Київгаз, Київенерго, Київводоканал, Екологія), Робота з орендарями (Розробка та підписання договорів, контроль за використанням світла, води, …) Ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах. Начальник відділу з ремонту та експлуатації (Бізнес-центру) Забезпечення безперебійної роботи всіх інженерних мереж та комунікацій. Організація експлуатації та ремонт будівлі та технологічного обладнання, холодильного обладнання, систем вентиляції та кондиціювання, кухонного обладнання, ліфтового господарства, професійної побутової та електронної техніки, обслуговування газопостачання, водопостачання, обслуговування акваріумів, обслуговування системи обладнання очищення води, в тому числі басейну. Розробка та контроль договорів, ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах.
  • июль 2001 – март 2005
  • 3 года и 9 месяцев

  Інженер з організації та ремонту, головний інженер

  Готель «Дніпро», м. Київ.

  Обязанности:

  Інженер з організації експлуатації та ремонту (обладнання та зв’язку). Організація експлуатації та ремонту технологічного обладнання, холодильного обладнання, систем вентиляції та кондиціювання, кухонного обладнання, ліфтового господарства, професійних пилососів, мобільних телефонів, стаціонарних телефонів, факсів, копіювальних апаратів, електронних годинників, розрахунково-касових апаратів, обслуговування газопостачання, водопостачання, обслуговування акваріумів, обслуговування системи обладнання водоочищення води, в тому числі басейну ультрафіолетові фільтруючі установки. Розробка договорів, ведення кореспонденції та службової документації, участь у переговорах. Виконання обов’язків інженера з охорони праці. Виконання обов’язків інженера з пожежної безпеки. Виконання обов'язків інженера-будівельника (тимчасово). Виконання обов'язків головного інженера (тимчасово).
  • ноябрь 1992 – февраль 2001
  • 8 лет и 4 месяца

  Інженер механік

  «Київська кондитерська фабрика ім. К. Маркса», м. Київ., Киев

  Обязанности:

  Слюсар з ремонту механічного обладнання основного виробництва. Інженер-механік цукрово-паточної станції Інженер-механік карамельного цеху. Начальник зміни (тимчасово).

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Додатково: - (Всі проекти закінчені вчасно). Ведення проектів з реконструкції системи вентиляції та кондиціонування Готелю, з послідуючим об’єднанням системи вентиляції всього комплексу в одну систему. (під ключ) Ведення проекту з заміни старих ліфтів на нові.(під ключ) Ведення проекту з капітальної реконструкції СПА (замість прожект менеджера). (під ключ) Ведення проектів з реконструкції Мок-Ап (під ключ). Компьютерные навыки: Володіння персональним комп'ютером (Word, Excel, PowerPoint, PhotoShop, 1С:Бухгалтерія, програма SAP R/3 Navigation, Інтернет, електронна пошта), наявність водійських прав категорія «В» (стаж 18 років). 17-18 січня 2012р. Компанія КМК Бізнес Тренінг Навчання за програмою «ТМІ – Управління змінами» Листопад 2009р Відкриття Гіпермаркету «АШАН» Січень 2008 р. Участь у програмі«WCM - Виробництво світового класу» - Лідер команд по забезпеченню безперебійної роботи обладнання, та економії енергоресурсів підприємства. 2006 рік. Компанія Корпоративних Тренінгів Навчання за програмою «Управління проектами» 2007 рік. Департамент навчання та розвитку персоналу Корпорації Оргсхема та Структура бізнесу Корпорацій. Управління персоналом, Лідерство. Сопроводительное письмо: Огромный и успешный опыт работы (более 13 лет), по вопросам управления, эксплуатации, строительства одновременно несколькими объектами недвижимости «Холдинга» (Гостиница, БЦ, ТРЦ, частный ЖЭК ….), руководителя проектов, связанных с реконструкцией объектов с «нуля». Огромный и успешный опыт работы на производствах (пищевое, машиностроение…), а также связанных с производством (изготовлением) деталей (металлообработка) и металлоконструкций, монтажом металлоконструкций различного вида и конфигурации (образование:инженер-механик). Опыт работы более 9 лет. Имею огромный опыт работы на объектах с повышенной опасностью. Перемена мест работы, связана с повышением уровня должности и ответственности. Изучение WCM и KAIZEN. Применение на производстве. Есть необходимые аттестационные документы и удостоверения. Есть рекомендательные письма ведущих компаний. Надеюсь на обратную связь и сотрудничество.

Дополнительные сведения:

Висококваліфікований фахівець з хорошими організаторськими здібностями і високими етичними якостями, що знає всі особливості організації служби експлуатації об'єкта, ремонту та модернізації, здатний проконтролювати їх на будь-якому етапі. Хороші організаторські здібності, дисциплінованість, вміння працювати з людьми, комунікабельність, вимогливість, точність, висока працездатність та здатність до навчання. Шукаю роботу, де б я зміг в повній мірі застосувати свої професійні знання чи вміння, а також надбати нового досвіду та кваліфікації. ПОДЯКА КИЇВЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Готель «Опера». 2011р. У вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі, високий професіоналізм та з нагоди дня туризму ДЕРЖАВНОЇ ТУРИСТИЧНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ Готель «Дніпро». 2004р. За багаторічну плідну працю у сфері готельних послуг, вагомий внесок у розвиток міжнародного туризму в Україні, творчу ініціативу, високу якість та культуру обслуговування, впровадження нових прогресивних технологій.

Иностранные языки

 • Английский язык — базовый

Водительские права

 • B — легковые авто