Работаем из дома
20348523Обновлено 2 июля 2012Был(а) больше месяца назад

Добавить в избранное
Поделиться

Работа в Киеве / Резюме / Промышленность, производство / Геолог
36 лет (родился 10 сентября 1983), высшее образование, не состоит в браке, детей нет
Киев, Житомирская, Васильковская
Гражданство: Украина
no-avatar
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Показать контакты

Ведущий геолог

Полная занятость, готов к командировкам
По договорённости

Опыт работы 5 лет и 6 месяцев

  • Октябрь 2006 – март 2012
  • 5 лет и 6 месяцев

  Начальник загону Пошуково-ревізійної партії

  НВЦ УкрДГРІ, Киев

  Обязанности:

  На попередній роботі керував 3 підлеглими, здіснював перевірку робіт, приймав матеріали, вів документацію, узагальнував бази даних та допомагав колегам своїм досвідом роботи. Маю досвід роботи начальником загону з 1 жовтня 2009 року до 6 березня 2012 року, 2,5 роки

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

З 23 жовтня 2006 року прийнятий був геологом на роботу, де виконував роботи по збору інформації по родовищам корисних копалин (фондові та польові дані по будівельних матеріалах), польові та камеральні роботи, аналітичну обробку отриманих даних. З жовтня 2009 був підвищений на посаду начальника загону (у підпорядкуванні 3 підлеглих). Виїджав на польово-розвідувальні роботи в кар'єри для відбору геологічних, будівельних і еколого-геологічних проб, аналізу загального стану родовища чи кар'єра. Здійснював перевірку геологічних порід для будматеріалів та контролював їх виконання, приймав геологічні і будівельні зразки, вів геологічну документацію, узагальнував геологічні бази даних та допомагав їм своїм досвідом роботи. Компьютерные навыки: - компьютер (Word, Excel, Internet).

Дополнительные сведения:

- маю бажання працювати - хороший виконавець - маю ініціативу - відповідальний - стресовитривалий - маю організаторські здібності - вмію працювати в команді - відсутність судимості, - без шкідливих звичок.
Разместите бесплатно вакансию по демо-тарифу и получите первые отклики соискателей