Вакансия в архиве, закрыта 14 октября 2012
№ 24828278

Служба за контрактом

от 1 500 грн.
Херсон
Полный рабочий день на территории работодателя
Среднее образование
Должностные обязанности:
Під час виконання службових обов’язків військовослужбовці ВВ керуються правами і обов’язками передбаченими Законом України “Про міліцію”
Требования:
1. Стать – чоловіча.
2. Вік до 35 років.
3. Зріст не менше 170 сантиметрів, добрий стан здоров’я.
4. Освіта не нижче середньої.
5. Попередня строкова військова служба.
Мы предлагаем:
Командування військової частини 3056 внутрішніх військ МВС України запрошує на контрактну службу у спеціальну моторизовану частину міліції громадян чоловічої статі.
Відбір на конкурсній основі.
Перевага надається громадянам, що проходили службу у частинах внутрішніх військ, а також у підрозділах спеціального призначення. За час служби у підрозділах спеціального призначення зарахування років іде у відношенні 1 рік за 1,5.

Військова служба, це особливий вид державної служби, котра оцінюється
відповідно Вашого ставлення до неї. Військовослужбовці мають соціальні гарантії, своєчасно виплачену заробітну плату, додаткову щорічну грошову допомогу на “оздоровлення”, та за підсумками року додаткові виплати за підтримання рівня боєздатності, системні грошові надбавки за вислугу років, забезпечуються форменим одягом та іншими пільгами передбаченими законами України “Про загальний військовий обов’язок ” та “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.
Під час виконання службових обов’язків військовослужбовці ВВ керуються правами і обов’язками передбаченими Законом України “Про міліцію”.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою:
м. Херсон, вулиця Паровозна 36 в/ч 3056